Zadzwoń 608-700-171

Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Celem Naszych sklepów jest jak najlepsza obsługa Ciebie i Twojego pupila.  Każdego dnia staramy się doradzić Naszym klientom w wyborze odpowiednio zbilansowanej karmy i przysmaków, doboru najlepszych akcesoriów, preparatów pielęgnacyjnych i suplementów diety czy udzielić fachowej porady na temat zachowań i bezpieczeństwa Waszych ulubieńców.

FantoZoo jest prężnie rozwijającymi się sklepami, stawiającymi na najwyższą jakość naszych produktów. Chcąc dogodzić naszym klientom, staramy się być nieustannie na czasie, wprowadzając wszelkie nowości do naszego asortymentu. 

Jako jedni z nielicznych na rynku zoologicznym jesteśmy dystrybutorami własnej karmy FantoDog i FantoCat, które zachwyciły najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo posiadamy własną kolekcję obroży, szelek i smyczy, wykonaną z najwyższej jakości materiałów i sygnowaną naszym logiem. Nie zapomnieliśmy także o Naszych najmniejszych przyjaciołach, dla których wprowadziliśmy na Nasze sklepy żwirki dla kotów i małych gryzoni oraz sianko własnej marki. 

W ofercie sklepów FantoZoo znajdziesz tylko to, co sami chcielibyśmy wybrać dla naszych pupili. Nasze produkty pochodzą tylko z pewnych źródeł, są bezpieczne i pełnowartościowe. Zależy Nam na Twoim zaufaniu, dlatego Nasze sklepy ofertują najwyższej jakości asortyment. 

Zaufało Nam już liczne grono miłośników zwierząt. Każdego miesiąca pojawiają się w Naszych sklepach nowi klienci, co cieszy nas najbardziej – zostają z nami na dłużej. 

Dołącz do grona Naszych Fanciolowych klientów i ciesz się dobrą kondycją swojego pupila.