Zadzwoń 608-700-171

Jesteś tutaj: Karma pies * Karma mokra

Mokra karma dla psów Szczecin 

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Mokra karma dla psów Szczecin 

Według lekarzy weterynarii i dietetyków w Szczecinie zwierzęcych mokra karma dla psów jest najlepszym sposobem karmienia Twojego pupila. Istnieje wiele korzyści z karmienia psa suchymi karmami. Mają one lepsze wartości odżywcze, więcej mięsa, nawet w mniejszych puszkach, i zachowują więcej wilgoci. To może zrobić dużą różnicę w ogólnym zdrowiu twojego psa. Nawet najbardziej wybredni żarłoki mogą jeść karmę na półkach supermarketów w puszkach lub saszetkach. Jaka karma jest najlepsza dla Twojego psa i dlaczego powinieneś podawać mu mokrą karmę?

Mokra karma dla psów, która nie zawiera zbóż w Szczecinie

Zboża są rzadziej stosowane w karmach mokrych i w mniejszych ilościach. Nie znajdziesz ich jednak w karmach w puszkach w takich ilościach jak w karmach suchych. Łatwiej jest dbać o zdrowie swojego pupila jedząc bezzbożowe karmy mokre.

Co sprawia, że karmy mokre są smaczniejsze od suchych?

Zdrowe nerki i zdrowe drogi moczowe

Mokra karma dla Twojego psa jest.... mokra. Ten prosty fakt jest ważniejszy niż zdajesz sobie sprawę dla ogólnego zdrowia Twojego psa. Mokra karma jest niezbędna dla zdrowia nerek i układu moczowego Twojego psa. Odwodnienie może utrudnić Twojemu psu prawidłowe funkcjonowanie i spowodować, że organizm będzie produkował mniej moczu. Jest to szczególnie prawdziwe podczas wakacji, kiedy pies potrzebuje więcej wody niż normalnie podczas upałów. Mokra karma dla psów to dobry wybór, ale ważne jest, aby zapewnić swojemu pupilowi zdrowe nerki, aby mógł cieszyć się dobrym zdrowiem przez całe życie.

Wysoka zawartość mięsa, prosty skład

Nie wszystkie mokre karmy są stworzone tak samo. Niektóre mogą nie mieć najlepszego składu lub nie zawierać wysokiej zawartości mięsa o ludzkiej jakości. Jednak większość karm mokrych jest lepsza niż większość karm suchych. Produkcja karmy mokrej jest znacznie prostsza niż karmy suchej. Suche karmy mogą również powodować problemy trawienne u wrażliwych psów. Suche karmy są często produkowane ze zbóż, co może mieć negatywny wpływ na zdrowie Twojego pupila.

Perfekcyjnie zbilansowane składniki odżywcze o działaniu prozdrowotnym

Twój pies powinien spożywać kompletną dietę, zawierającą odpowiednie składniki odżywcze wspomagające codzienne odżywianie. Niektóre karmy mokre nie są karmami pełnowartościowymi. Niektóre karmy mokre są uważane za uzupełnienie diety psa i mogą być stosowane jako takie.

Zwróć uwagę na składniki karmy, nie tylko na mięso. Aby wspierać zdrowie psa, dobre karmy mokre zawierają olej z łososia dla sierści, nasiona psyllium dla trawienia, glukozaminę, chondroitynę i taurynę dla zdrowych stawów. Witaminy i minerały są również zawarte w dobrych karmach mokrych. Karmy mokre mogą zawierać różne kombinacje dodatków w zależności od ich przeznaczenia. Im lepszy skład, Niektóre karmy mokre mogą mieć bardzo efektowne składy.